Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/tytuvenuda/domains/tytuvenudarzelis.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 46
KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „PAPUOŠK KALĖDŲ EGLUTĘ“ - 2017-12-21 11:26:31

KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „PAPUOŠK KALĖDŲ EGLUTĘ“

2017 12 21

Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo Kelmės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių kūrybinių darbų parodoje „Papuošk Kalėdų eglutę". Ši paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Žaislus parodai gamino aktyvių tėvų klubo „Dėl vaikų galim viską" narės - Agnė Milašė, Donata Salatkienė, Jolanta Žemaitienė, Gitana Buškienė ir Renata Tarbūnienė. Dėkojame visiems mūsų įstaigos bendruomenės nariams, prisidėjusiems ir dalyvavusiems kūrybinių darbų parodoje.

Rima

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1