Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/tytuvenuda/domains/tytuvenudarzelis.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 46
LOGINIO MĄSTYMO EDUKACINIS PROJEKTAS „ŠIMTMEČIO VAIKAI 2019“ - 2019-03-19 17:21:21

LOGINIO MĄSTYMO EDUKACINIS PROJEKTAS „ŠIMTMEČIO VAIKAI 2019“

2019 03 19

„Pelėdžiukų“ grupės dvi komandos dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų tęstiniame loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2019“. Komandose žaidė Ieva Majauskaitė ir Arminas Blovieščius bei Matas Paltarokas ir Justinas Beniulis. Projektą organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Gandriukas“. Šio projekto tikslas – lavinti vaikų loginį mąstymą. Visas rekomenduojamas užduotis loginio mąstymo žaidimui parengė projekto organizatoriai. Pagal rekomenduojamų užduočių aprašymą grupėje buvo organizuotas loginio mąstymo žaidimas.

Pedagogė Rima Šivickienė

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1