2016 12 13
RENGINYS „IŠ MOČIUTĖS SKRYNUTĖS“

Gruodžio 12 d. vyko projekto „Šv. Kalėdų belaukiant“ renginys „Iš močiutės skrynutės“. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai žaidė Advento laikotarpio žaidimus, ratelius. Būrėsi ir minė mįsles, pokštavo.

Meninio ugdymo pedagogė A. Beniulienė

2016 12 09

„Voveriukų" grupė prisijungė prie tarptautinių projektų „Christmas greetings“ ir „My country - my world“. Šių projektų metu vaikai kurs Kalėdinius atvirukus kitų šalių - partnerių vaikams, siųs juos paštu ir patys lauks sveikinimų iš jų.

2016 12 09
RENGINYS „BĖGA ELNIAS ŠAKOTRAGIS...“

Gruodžio 8 d. mūsų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų renginyje „Bėga elnias šakotragis...“, skirtame Advento papročiams puoselėti. Jis vyko Kelmės miesto kultūros centre.

Auklėtoja Indrė

TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Kasmet visame pasaulyje minima Tarptautinė Antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Tarptautinei Antikorupcijos dienai paminėti, gruodžio 9 dieną Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Mano rankytės švarios“.

Rima ir Audronė

2016 12 05

„Pelėdžiukų“ grupės komanda, kurią sudaro Ignas Čerkauskas, Gustas Knyzelis, Dovydas Lipskis, Gabrielė Borkertaitė, Viltė Valatkaitė, Aivita Kizytė, Elinga Šimkutė, dalyvauja Lietuvos banko organizuotame finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“. Konkurso metu priešmokyklinukai turi atlikti kūrybines užduotis, lavinančias vaikų finansinio raštingumo įgūdžius.

2016 12 02

Gruodžio 2 d. vyko seminaras „NUO SVEIKOS GYVENSENOS IKI KŪRYBIŠKUMO UGDYMO IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE: GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA“.

Gerosios patirties seminaro tikslas – lavinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų praktinius gebėjimus suprasti ir pajausti vaiko kūrybiškumą, puoselėjant tinkamą suvokimą bei komunikavimą vaiko sveikos gyvensenos ugdymo procese.

2016 11 29
PROJEKTAS „ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT“

Lapkričio 28 d. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikučiai dalyvavo projektinėje veikloje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Jie išgirdo pasakojimą apie Adventą, adventinį kalendorių, Advento vainiko reikšmę. Sužinojo, kad šiuo laikotarpiu reikia užsiimti prasminga veikla ir daryti gerus darbus. Patys suvaidino keturių žvakių istoriją.

Meninio ugdymo pedagogė A. Beniulienė

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1