2017 11 07
PYRAGŲ DIENA

TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena.  Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Tą dieną visas kolegas kvietėme vaišintis pačių keptais pyragais ir aukoti pinigėlius, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

2017 11 02

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir pedagogė Rima Šivickienė įsijungė į tarptautinį eTwinning bendruomenės projektą „Kid‘s smoothies“.

2017 10 31

Pirmąją spalio savaitę Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupėje pradėtas vykdyti respublikinis ikimokyklinių ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų prevencinis projektas „Žaidimai moko“.

2017 10 31
TARPTAUTINIO PROJEKTO ,,KUBUŠ“ 2 SCENARIJUS – ,,SVEIKUS PRODUKTUS PRIEŠPIEČIAMS VALGOME, KAD AUGTUME“

,,Zuikučių“ ir ,,Voveriukų“ grupių ugdytiniai sužinojo apie pagrindinius sveiko maitinimosi įgūdžius, tarp jų – priešpiečių valgymą. Aiškinosi, kad valgyti įvairius vaisius ir daržoves yra būtina. Juose gausu vitaminų, maistinių medžiagų.

2017 10 30

Visą spalio mėnesį „Pelėdžiukų“ grupėje vyko projektas „Dosni rudens kraitelė“.

2017 10 20

Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio komanda dalyvavo Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure organizuotame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ I-ajame etape.

2017 10 19

Šiandien „Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė meškiukai Kubuš.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai