2016 11 28

Lapkričio 25 dieną Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre Tytuvėnų miestelio bibliotekininkė Dalia Galbuogienė pakvietė bibliotekos socialinius partnerius į renginį „Draugystė nutiesia tiltus“.

Plačiau
2016 11 21

Lapkričio 18 d. lopšelyje-darželyje logopedė-specialioji pedagogė Sandra Andrulienė organizavo metodinę dieną įstaigos pedagogams.

Plačiau
2016 11 17
PROJEKTAS „SEKU, SEKU PASAKĄ“

Lapkričio16 d. visų grupių vaikučiai, lankantys logopedinius užsiėmimus, dalyvavo projektinėje veikloje „Seku, seku pasaką“. Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Dangus griūva“, patys vaidino ir piešė iliustracijas.

Logopedė-specialioji pedagogė S. Andrulienė

2016 11 17
BAIGIAMASIS PROJEKTO „LAIMINGAS VANDUO – LAIMINGAS ŽMOGUS“ RENGINYS

Lapkričio mėn. 16 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio pedagogės Rima Šivickienė ir Laimutė Barčauskienė dalyvavo baigiamąjame projekto „Laimingas vanduo – laimingas žmogus“ renginyje. Vyko projekto rezultatų pristatymas, parodos „ŽINAU GALIU KURIU“ atidarymas ir dalyvių apdovanojimas.                                                                          Rima ir Laimutė

2016 11 14
„TORTADIENIS“

Lapkričio 11 d. Tytuvėnų lopšelyje-darželyje vyko jubiliejinio gimtadienio šventė – „TORTADIENIS“. Sulaukėme daug sveikintojų ir svečių. Žiūrėjome meninę programą, kurioje pasirodė mūsų lopšelio-darželio vaikai, Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokiniai ir Tytuvėnų kultūros centro šokėjai. Vėliau visi paragavo įspūdingo šventinio torto.

2016 11 11
„BALIONADIENIS“

Šiandien mūsų darželio mažieji svajotojai paleido į dangų daug gražių ir kilnių svajonių. Džiaugėsi darželiui skirtu FLASH MOB'U, žaidė, šoko.

2016 11 10
„POKŠTADIENIS“

Trečioji šventinės savaitės diena prasidėjo ,,POKŠTADIENIU“. ,,Gydytoja“ išrašė vaistų receptą – daug šypsotis, juoktis, linksmintis. Tad visi linksmai žaidė žaidimus, juokavo, pokštavo.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai