2016 12 16
"GRAŽIAUSIŲ ŠVENČIŲ BELAUKIANT"

Gražiausių švenčių belaukiant visi tikimės mažų stebuklų... Mūsų darželio vaikučiams stebuklai prasidėjo jau šiandien... Ir mažus, ir didelius linksmino Šiaulių teatras vaikams "Birbironas" su Kalėdiniu spektakliu "Šventinė dovana".

2016 12 14
BENDRUMO AKCIJA ,,KALĖDINIS SVEIKINIMAS VIENIŠAM ŽMOGUI“

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvietė visas įstaigas prisijungti prie organizuojamos bendrumo akcijos ,,Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Prie šios akcijos prisijungė Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio bendruomenė.

Auklėtojos Rima ir Laimutė

2016 12 13
RENGINYS „IŠ MOČIUTĖS SKRYNUTĖS“

Gruodžio 12 d. vyko projekto „Šv. Kalėdų belaukiant“ renginys „Iš močiutės skrynutės“. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai žaidė Advento laikotarpio žaidimus, ratelius. Būrėsi ir minė mįsles, pokštavo.

Meninio ugdymo pedagogė A. Beniulienė

2016 12 09

„Voveriukų" grupė prisijungė prie tarptautinių projektų „Christmas greetings“ ir „My country - my world“. Šių projektų metu vaikai kurs Kalėdinius atvirukus kitų šalių - partnerių vaikams, siųs juos paštu ir patys lauks sveikinimų iš jų.

Plačiau
2016 12 09
RENGINYS „BĖGA ELNIAS ŠAKOTRAGIS...“

Gruodžio 8 d. mūsų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų renginyje „Bėga elnias šakotragis...“, skirtame Advento papročiams puoselėti. Jis vyko Kelmės miesto kultūros centre.

Auklėtoja Indrė

TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Kasmet visame pasaulyje minima Tarptautinė Antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Tarptautinei Antikorupcijos dienai paminėti, gruodžio 9 dieną Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Mano rankytės švarios“.

Rima ir Audronė

2016 12 05

„Pelėdžiukų“ grupės komanda, kurią sudaro Ignas Čerkauskas, Gustas Knyzelis, Dovydas Lipskis, Gabrielė Borkertaitė, Viltė Valatkaitė, Aivita Kizytė, Elinga Šimkutė, dalyvauja Lietuvos banko organizuotame finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“. Konkurso metu priešmokyklinukai turi atlikti kūrybines užduotis, lavinančias vaikų finansinio raštingumo įgūdžius.

Plačiau

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1