2016 12 02

Gruodžio 2 d. vyko seminaras „NUO SVEIKOS GYVENSENOS IKI KŪRYBIŠKUMO UGDYMO IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE: GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA“.

Gerosios patirties seminaro tikslas – lavinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų praktinius gebėjimus suprasti ir pajausti vaiko kūrybiškumą, puoselėjant tinkamą suvokimą bei komunikavimą vaiko sveikos gyvensenos ugdymo procese.

2016 11 29
PROJEKTAS „ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT“

Lapkričio 28 d. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikučiai dalyvavo projektinėje veikloje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Jie išgirdo pasakojimą apie Adventą, adventinį kalendorių, Advento vainiko reikšmę. Sužinojo, kad šiuo laikotarpiu reikia užsiimti prasminga veikla ir daryti gerus darbus. Patys suvaidino keturių žvakių istoriją.

Meninio ugdymo pedagogė A. Beniulienė

2016 11 28

Lapkričio 25 dieną Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre Tytuvėnų miestelio bibliotekininkė Dalia Galbuogienė pakvietė bibliotekos socialinius partnerius į renginį „Draugystė nutiesia tiltus“.

2016 11 21

Lapkričio 18 d. lopšelyje-darželyje logopedė-specialioji pedagogė Sandra Andrulienė organizavo metodinę dieną įstaigos pedagogams.

2016 11 17
PROJEKTAS „SEKU, SEKU PASAKĄ“

Lapkričio16 d. visų grupių vaikučiai, lankantys logopedinius užsiėmimus, dalyvavo projektinėje veikloje „Seku, seku pasaką“. Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Dangus griūva“, patys vaidino ir piešė iliustracijas.

Logopedė-specialioji pedagogė S. Andrulienė

2016 11 17
BAIGIAMASIS PROJEKTO „LAIMINGAS VANDUO – LAIMINGAS ŽMOGUS“ RENGINYS

Lapkričio mėn. 16 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio pedagogės Rima Šivickienė ir Laimutė Barčauskienė dalyvavo baigiamąjame projekto „Laimingas vanduo – laimingas žmogus“ renginyje. Vyko projekto rezultatų pristatymas, parodos „ŽINAU GALIU KURIU“ atidarymas ir dalyvių apdovanojimas.                                                                          Rima ir Laimutė

2016 11 14
„TORTADIENIS“

Lapkričio 11 d. Tytuvėnų lopšelyje-darželyje vyko jubiliejinio gimtadienio šventė – „TORTADIENIS“. Sulaukėme daug sveikintojų ir svečių. Žiūrėjome meninę programą, kurioje pasirodė mūsų lopšelio-darželio vaikai, Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokiniai ir Tytuvėnų kultūros centro šokėjai. Vėliau visi paragavo įspūdingo šventinio torto.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai