Naujienos

2017 11 22
PASKAITA APIE SVEIKĄ GYVENSENĄ

Šiandien lopšelyje-darželyje su vaikais susitiko Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Rita Stonienė ir papasakojo jiems apie sveiką gyvenseną. Paskaitos tema – „Tu gali, nori ir turi augti sveikas“.

       

2017 11 16
TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna... Šiandien darželyje minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.

        

2017 11 09

Šiandien „Pelėdžiukų“ grupės vaikams daugiau sužinoti apie medžių sėklas padėjo Tytuvėnų regioninio parko, su kuriuo bendradarbiauja mūsų lopšelis-darželis, lankytojų centro vyresnioji specialistė (ekologė) Deima Pranckūnienė ir praktiką atliekanti Monika. 

       


Plačiau
2017 11 07
PYRAGŲ DIENA

TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena.  Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Tą dieną visas kolegas kvietėme vaišintis pačių keptais pyragais ir aukoti pinigėlius, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. 

       

2017 11 02

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir pedagogė Rima Šivickienė įsijungė į tarptautinį eTwinning bendruomenės projektą „Kid‘s smoothies“.

       


Plačiau
2017 10 31

Pirmąją spalio savaitę Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupėje pradėtas vykdyti respublikinis ikimokyklinių ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų prevencinis projektas „Žaidimai moko“.

       


Plačiau
2017 10 31
TARPTAUTINIO PROJEKTO ,,KUBUŠ“ 2 SCENARIJUS – ,,SVEIKUS PRODUKTUS PRIEŠPIEČIAMS VALGOME, KAD AUGTUME“

,,Zuikučių“ ir ,,Voveriukų“ grupių ugdytiniai sužinojo apie pagrindinius sveiko maitinimosi įgūdžius, tarp jų – priešpiečių valgymą. Aiškinosi, kad valgyti įvairius vaisius ir daržoves yra būtina. Juose gausu vitaminų, maistinių medžiagų.

       

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“