2016 09 02
RUGSĖJO PIRMOJI – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Džiaugiamės turėję galimybę atstovauti Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio bendruomenę Rugsėjo 1-osios šventėje, kuri vyko Kelmėje.
Šventę organizavo Kelmės r. savivaldybės administracija, Kelmės kultūros centras.
Dėkojame organizatoriams už gražų renginį.

2016 08 31
SU RUGSĖJO 1- ĄJĄ!

2016 08 29
Kviečiame į rugsėjo 1-osios šventę Kelmėje!

2016 06 20
LOPŠELYJE-DARŽELYJE LANKĖSI INDĖNĖ BALTOJI PELĖDA

Birželio 17 d. lopšelyje-darželyje lankėsi Indėnė Baltoji Pelėda. Programos metu vaikučiai kartu su indėnė pasitelkiant muzikinius instrumentus šoko, atliko indėnišką mankštą, žaidė indėniškus žaidimus.

2016 06 06
ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRĖS AUDRONĖS PITRĖNIENĖS PADĖKA

2016 05 31

Paskutinę pavasario dieną įvyko „Pelėdžiukų“ grupės vaikučių išleistuvės „Sudie, darželi mielas“. Ši diena ypatinga ir džiaugsminga vaikams. Pagaliau priešmokyklinukai jau paaugo ir pradės eiti į mokyklą, pasijus dar didesni. Atsisveikinimo žodžius pasakė šios grupės auklėtojos Rima ir Irma. Vaikai visiems susirinkusiems į šventę deklamavo eilėraštukus, dainavo, šoko.

Plačiau
2016 05 31
TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO VAIKUČIAI ŠVENTĖJE

Gegužės 30 d. žygiavome į Tytuvėnų kultūros centrą. Ten buvome pakviesti pasidžiaugti artėjančia vasara ir paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventėje dalyvavo geriausia visų laikų auklė Merė Popins. Mūsų darželio ugdytiniai pasirodė su nuotaikinga programėle. Žaidė su lėktuvėliais, pūtė muilo burbulus ir linksmai praleido laiką.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai