2016 05 02

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje įvyko šventinė popietė „Sveikinu Tave, Mamyte!“, skirta Motinos dienai paminėti. Nuoširdžius sveikinimo žodžius mamoms pasakė darželio direktorė Daiva Žilinskienė. Šventėje skambėjo dainelės, vaikai deklamavo eilėraštukus mamytėms.

2016 04 22

Balandžio 22 dieną Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko Kelmės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo žaidimas-viktorina „KELIONĖ PAS GUDRUTĮ“.

2016 04 22

2016 m. balandžio 21 d. „Voveriukų“ grupėje vyko sveikos gyvensenos projekto „Daug žinosim, greit bėgiosim, būsim gudrūs ir linksmi“ valandėlė „Dantukai sveikučiai“. Vaikai ir tėvai susipažino su įvairiomis dantų priežiūros priemonėmis, stebėjo paruoštas skaidres, trumpus filmukus, klausėsi dainelės apie dantukus. Sužinojo, kodėl iškrito sveiki pieniniai dantukai.

2016 04 20

Balandžio 20 d. Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje svečiavosi Pakruojo rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovai ir pedagogai.

2016 04 18

Balandžio 15 d. lopšelio-darželio ugdytiniai: Gabrielė Borkertaitė, Danielė Petrauskaitė, Kamilė Baltrušaitytė, Saulius Martinkus, Liudas Morkūnas, Lukas Kazlauskas dalyvavo „Mažųjų olimpiados 2016“ II etape. Varžybos vyko Kelmės rajono „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje.

2016 04 12
SKELBIMAS

2016 04 12

Vaikai – didžiausias turtas. Sveiki vaikai – svajonė ir siekis. O kokia sveikata be sveikos mitybos? Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko įstaigos užsakyta mokomoji programa vaikams „DARŽOVIUKAI“.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai