2016 02 26
RENGINYS „SAUGUS AŠ, SAUGUS IR TU“

Vasario 26 d. lopšelyje-darželyje vyko renginys „Saugus aš, saugus ir Tu“ tarptautinei civilinės saugos dienai paminėti, kurio tikslas vaikų švietimas civilinės saugos klausimais, jų perspėjimas ir informavimas apie grėsmes ar susidariusias ekstremalias situacijas, kaip elgtis vienu ar kitu atveju. Renginio metu vaikai žiūrėjo filmuką apie galimus žiemos pavojus, buvo kalbama, ką daryti ištikus pavojams. „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į įvairiausius klausimus. Visi vaikučiai apdovanoti atšvaitais. Renginio pabaigoje visi piešė tai ką matė, spalvino gaisrininkus ir policininkus.

Pavaduotoja ūkiui Ž. Vaištarienė, pavaduotoja ugdymui I. Knyzelienė

2016 02 24
GRUPĖS „TONIKA“ APSILANKYMAS

Šiandien lopšelyje-darželyje lankėsi tetralizuota grupė „Tonika“ iš Šiaulių. Savo muzikaliu ir nuotaikingu pasirodymu linksmino lopšelio-darželio vaikučius. Grupės koncertas vaikams labai patiko ir paliko daug džiugių įspūdžių bei atsiminimų.

2016 02 22

Vasario 19 d. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko Šiaulių regiono lopšelių-darželių eilėraščių deklamavimo konkursas „Tu pati gražiausia, mano Lietuva“.

Logopedė-specialioji pedagogė S. Andrulienė

Plačiau
2016 02 15
VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Vasario 16-oji   ̶  Lietuvos valstybės atkūrimo diena, viena įsimintiniausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje. Šiandien lopšelyje-darželyje vyko renginys, skirtas būtent šiai dienai paminėti. Buvo pasakojama apie Lietuvos istoriją, klausomasi dainelių, žiūrimi filmai, skatinantys mažųjų vieningumą ir pilietiškumą.

Auklėtojos L. Barčauskienė ir Z. Brobaitienė

2016 02 10
UŽGAVĖNĖS

Vasario 9 d. 14 val. prie Tytuvėnų kultūros centro vyko šventė „Užgavėnių siautulys 2016“. Pasipuošę užgavėnių kaukėmis, gera nuotaika ir plačiomis šypsenomis, prie šventės prisijungėme ir mes. Šokome, žaidėme ir dainavome, gražiausios kaukės rinkimuose dalyvavome. Gerai pasilinksminę, patriukšmavę ir blynelių paragavę, tikimės, kad žiemužę būsime išvarę.

2016 02 09
DALYVAVIMAS PROJEKTE

2016 02 05

Vasario 4 d. „Pelėdžiukų“ grupė apsilankė Tytuvėnų miesto bibliotekos vaikų skyriuje. Bibliotekininkė Dalia supažindino vaikus su knygų įvairove, papasakojo apie bibliotekininko specialybę, atsakinėjo į vaikų klausimus.

PU pedagogė R. Šivickienė

Plačiau

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga