2016 12 09
TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Kasmet visame pasaulyje minima Tarptautinė Antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Tarptautinei Antikorupcijos dienai paminėti, gruodžio 9 dieną Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko akcija „Mano rankytės švarios“.

Rima ir Audronė

2016 12 05

„Pelėdžiukų“ grupės komanda, kurią sudaro Ignas Čerkauskas, Gustas Knyzelis, Dovydas Lipskis, Gabrielė Borkertaitė, Viltė Valatkaitė, Aivita Kizytė, Elinga Šimkutė, dalyvauja Lietuvos banko organizuotame finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“. Konkurso metu priešmokyklinukai turi atlikti kūrybines užduotis, lavinančias vaikų finansinio raštingumo įgūdžius.

2016 12 02

Gruodžio 2 d. vyko seminaras „NUO SVEIKOS GYVENSENOS IKI KŪRYBIŠKUMO UGDYMO IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE: GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA“.

Gerosios patirties seminaro tikslas – lavinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų praktinius gebėjimus suprasti ir pajausti vaiko kūrybiškumą, puoselėjant tinkamą suvokimą bei komunikavimą vaiko sveikos gyvensenos ugdymo procese.

2016 11 29
PROJEKTAS „ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT“

Lapkričio 28 d. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikučiai dalyvavo projektinėje veikloje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Jie išgirdo pasakojimą apie Adventą, adventinį kalendorių, Advento vainiko reikšmę. Sužinojo, kad šiuo laikotarpiu reikia užsiimti prasminga veikla ir daryti gerus darbus. Patys suvaidino keturių žvakių istoriją.

Meninio ugdymo pedagogė A. Beniulienė

2016 11 28

Lapkričio 25 dieną Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre Tytuvėnų miestelio bibliotekininkė Dalia Galbuogienė pakvietė bibliotekos socialinius partnerius į renginį „Draugystė nutiesia tiltus“.

2016 11 21

Lapkričio 18 d. lopšelyje-darželyje logopedė-specialioji pedagogė Sandra Andrulienė organizavo metodinę dieną įstaigos pedagogams.

2016 11 17
PROJEKTAS „SEKU, SEKU PASAKĄ“

Lapkričio16 d. visų grupių vaikučiai, lankantys logopedinius užsiėmimus, dalyvavo projektinėje veikloje „Seku, seku pasaką“. Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Dangus griūva“, patys vaidino ir piešė iliustracijas.

Logopedė-specialioji pedagogė S. Andrulienė

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1