2016 11 17
BAIGIAMASIS PROJEKTO „LAIMINGAS VANDUO – LAIMINGAS ŽMOGUS“ RENGINYS

Lapkričio mėn. 16 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio pedagogės Rima Šivickienė ir Laimutė Barčauskienė dalyvavo baigiamąjame projekto „Laimingas vanduo – laimingas žmogus“ renginyje. Vyko projekto rezultatų pristatymas, parodos „ŽINAU GALIU KURIU“ atidarymas ir dalyvių apdovanojimas.                                                                          Rima ir Laimutė

2016 11 14
„TORTADIENIS“

Lapkričio 11 d. Tytuvėnų lopšelyje-darželyje vyko jubiliejinio gimtadienio šventė – „TORTADIENIS“. Sulaukėme daug sveikintojų ir svečių. Žiūrėjome meninę programą, kurioje pasirodė mūsų lopšelio-darželio vaikai, Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokiniai ir Tytuvėnų kultūros centro šokėjai. Vėliau visi paragavo įspūdingo šventinio torto.

2016 11 11
„BALIONADIENIS“

Šiandien mūsų darželio mažieji svajotojai paleido į dangų daug gražių ir kilnių svajonių. Džiaugėsi darželiui skirtu FLASH MOB'U, žaidė, šoko.

2016 11 10
„POKŠTADIENIS“

Trečioji šventinės savaitės diena prasidėjo ,,POKŠTADIENIU“. ,,Gydytoja“ išrašė vaistų receptą – daug šypsotis, juoktis, linksmintis. Tad visi linksmai žaidė žaidimus, juokavo, pokštavo.

2016 11 09
„SPALVADIENIS“

Antroji šventinės savaitės diena prasidėjo „SPALVADIENIU“. Vaikai kartu su lopšelio-darželio bendruomenės nariais pasidžiaugė kūrybinių darbų parodos „Mūsų darželis“ atidarymu. Šoko žaismingus šokius ir gėrėjosi spalvotų balionų lietumi.

2016 11 08

TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS ŠVENČIA 70-ĄJĮ JUBILIEJINĮ GIMTADIENĮ. Šventinė savaitė prasidėjo „LINKSMADIENIU“. Į svečius atskubėjo buvę darželio auklėtiniai (dabar jau 70-mečiai), Onytė ir Petriukas.

Plačiau
2016 11 04
„IŠSIPILDYMO AKCIJA 2016“

Mūsų įstaiga šiandien prisidėjo prie "Išsipildymo akcijos 2016".
"PYRAGŲ DIENA" – vaišinomės ir aukojome.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai