2015 12 16

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės ir personalo skyriai kartu  su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba skelbė piešinių konkursą civilinės saugos tema „Saugus elgesys buityje ir gamtoje“.

2015 12 16

Gruodžio 15 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai aplankė Irenos Šliuželienės keramikos darbų parodą „Ramybės šypsena“.

PU pedagogė Rima Šivickienė

2015 12 15

Žinau – gyvenu sveikiau! Tokiu šūkiu pasitikrinti savo žinias ir paskatinti domėtis sveika gyvensena kviečia jau ketvirtą kartą rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas (NSE). Portale lrytas.lt <http://lrytas.lt> gruodžio 17 d., ketvirtadienį, rengiamas egzaminas kviečia atidžiau pažvelgti į žalingus sveikatai įpročius ir jų prevenciją.

2015 12 11
Dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos apsilankymas

Kalėdų laukimo džiaugsmą šiandien lopšelyje-darželyje papildė Tytuvėnų gimnazijos dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Regina Vaičiulienė. Ji mažiesiems papasakojo apie Jėzaus gimimą, kuriame dalyvauja Švč. Mergelė Marija, šventasis Juozapas ir pats Jėzus.

2015 12 09

Gruodžio 9 d. minima „Antikorupcijos diena“. Šios dienos proga lopšelyje-darželyje vyko akcija  „Dovanokime gerumo žiedus“.

PU pedagogė R. Šivickienė

2015 12 02
KALĖDŲ LAUKIMO DŽIAUGSMĄ SUKŪRĖ MAMŲ RANKOS

Mes visi žinome, kad gražiausios metų šventės yra šv. Kalėdos. Šių švenčių laukimo grožį mūsų lopšelyje-darželyje savo rankomis sukūrė aktyvių tėvų klubo „Dėl vaikų galime viską“ mamos. Pravėrus įstaigos duris visus pasitinka šv. Kalėdų simbolis prakartėlė, akis džiugina šventiškai išpuoštos laiptinės, grupės. Prakartėlę ir jos personažus kūrė mamytės Renata T., Renata L. ir Agnė, laiptinių puošyba rūpinosi mamos Rasa, Jūratė, Asta, žaisliukus eglutėms gamino  grupių vaikučiai, jų tėveliai, auklėtojos.

Visų vaikučių, darbuotojų vardu dėkoju už sukurtą šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą.

Direktorė Daiva Žilinskienė

2015 11 28
„Voveriukų“ grupės projektas „Gražiausias metų laikas“

Lapkričio 27 d. vyko „Voveriukų“ grupės projektas „Gražiausias metų laikas“. Projekto metu dalyvavo ir tėveliai. Vaikai darė darbelius iš gamtinės medžiagos, suvaidino tėveliams pasaką „Ropė“. Žygio prie Bridvaišio ežero metu, vaikai atsisveikino su rudenėliu.

Auklėtojos Zita ir Saliutė

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1