Naujienos

2016 01 08
„KNYGŲ KALĖDOS“

Sausio 7 d. miestelio bibliotekoje jau penktą kartą vyko Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Prisidėjome ir mes prie šios gražios akcijos. Dovanojome bibliotekai knygas, ir patys gavome dovanėlių-spalvinimo knygelių. Mūsų lopšelio-darželio vaikučiai myli knygas ir dalinasi skaitymo džiaugsmu su kitais.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  

2015 12 31
KALĖDINĖ ŠVENTĖ

Gruodžio 30 d. lopšelyje-darželyje vyko Kalėdinė šventė „Kalėdų stebuklai su Kapitonu Flintu ir Kalėdų seneliu“. 

Po susitikimo su Kalėdų seneliu grupėse vyko vaikų programėlės. Pasipuošę karnavaline apranga vaikučiai deklamavo eilėraščius, vaidino, bei šoko su tėveliais.

   

 

2015 12 23

Gruodžio 22 d. „Voveriukų“ grupės vaikai lankėsi Tytuvėnų piligrimų centre, I. Šliuželienės keramikos darbų parodoje „Ramybės šypsena“.  Vaikai klausėsi pasakojimų apie angelus, apžiūrėjo angelų kolekcijas.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  


Plačiau
2015 12 22
POPIETĖ SU PIRMOKAIS

Šiandien lopšelio-darželio priešmokyklinukai dalyvavo bendroje popietėje su pirmokais „Kalėdų laukime kartu“. Pirmokai parodė savo šventinę programą, priešmokyklinukai deklamavo ir dainavo.

PU pedagogė Rima Šivickienė

 

2015 12 21
PASKAITA „APIE VITAMINUS“

Gruodžio 21 d. lopšelyje-darželyje lankėsi Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė, kuri skaitė paskaitėlę vaikams apie vitaminus. Pasekė pasakėlę „Daržovių pasitarimas dėl bulvės“. 

  

2015 12 18
KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA KELMĖJE

Gruodžio 18 d. „Voveriukų“  grupės vaikai kartu su tėveliais  dalyvavo Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus,  Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro ir  Kelmės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinio būrelio organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje „Papuošk Kalėdų eglutę“.

  

2015 12 16

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės ir personalo skyriai kartu  su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba skelbė piešinių konkursą civilinės saugos tema „Saugus elgesys buityje ir gamtoje“.

  


Plačiau

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“