2016 05 05

Kvietimas

Kelmės r. Tytuvėnų vaikų lopšelis-darželis visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas kviečia dalyvauti Respublikiniame kūrybinių darbų-piešinių konkurse ,,ŠEIMOJE AŠ MYLIMAS ESU“. Konkursas, skirtas šeimos mėnesiui paminėti.

2016 05 05
TĖVELIŲ DĖMESIUI !

2016 05 03
KVIEČIAME TĖVELIUS SU VAIKUČIAIS Į TALKĄ, ĮKURIANT „JAUNOJO ŪKININKO" ERDVES

2016 05 03
DAINAVOME MAMYTĖMS TYTUVĖNŲ KULTŪROS CENTRE

Gegužės 1d. visi, dideli ir maži, sveikinome savo mamytes. Tytuvėnų kultūros centre šia proga vyko šventinis koncertas „Žėrėk virš manęs, žėrėk, gerumo pilnoji“. Šiame koncerte dalyvavo ir Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio mažieji dainininkai.

Meninio ugdymo pedagogė A.Beniulienė

2016 05 02

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje įvyko šventinė popietė „Sveikinu Tave, Mamyte!“, skirta Motinos dienai paminėti. Nuoširdžius sveikinimo žodžius mamoms pasakė darželio direktorė Daiva Žilinskienė. Šventėje skambėjo dainelės, vaikai deklamavo eilėraštukus mamytėms.

2016 04 22

Balandžio 22 dieną Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko Kelmės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo žaidimas-viktorina „KELIONĖ PAS GUDRUTĮ“.

2016 04 22

2016 m. balandžio 21 d. „Voveriukų“ grupėje vyko sveikos gyvensenos projekto „Daug žinosim, greit bėgiosim, būsim gudrūs ir linksmi“ valandėlė „Dantukai sveikučiai“. Vaikai ir tėvai susipažino su įvairiomis dantų priežiūros priemonėmis, stebėjo paruoštas skaidres, trumpus filmukus, klausėsi dainelės apie dantukus. Sužinojo, kodėl iškrito sveiki pieniniai dantukai.

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai