2015 01 14
Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 13 d Tytuvenų lopšelio-darželio bendruomenė, minėdama prieš dvidešimt ketverius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių, prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 valandą dešimčiai minučių visuose languose buvo uždegtos žvakutės. Visi tylos minute pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusiuosius per kruvinuosius 1991 m. sausio įvykius.

Auklėtoja Indra

2015 01 02
Akcija „Knygų Kalėdos 2014“

Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“. Visų grupių tėveliai padėjo įsigyti naujas lietuvių autorių knygas, kurios buvo padovanotos Tytuvėnų miestelio bibliotekai. Knygas gruodžio 30 d. įteikė darželio vaikai.

Auklėtoja A.Plekavičienė

2014 12 29

Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Kelmės r. savivaldybės SMC, Kelmės r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinis būrelis surengė kūrybinių darbų parodą „Papuošk Kalėdų eglutę".

Plačiau
2014 12 22
"KALĖDŲ ŠVENTĖ LOPŠELYJE-DARŽELYJE SU "KALĖDINE KAMINKRĖČIO ISTORIJA"

Ar žinote legendą apie Kaminkrėtį?

Sako, kad kiekvienas, pamatęs Kaminkrėtį ir palietęs jo sagą, bus laimingas ištisus metus? Tuo įsitikinti galėjo lopšelio-darželio ugdytiniai. Vaikai su Kauno „Drakoniuko“ teatro spektaklio personažais Kaminkrėčiu ir Kiaulyte kartu šventė Kalėdas: stebėjo spektaklį, dainavo, žaidė su Kalėdų seneliu, gavo dovanų.

Tikime, kad per šias Kalėdas kiekvienas vaikas suras savo laimę, kad jų vaikiškos svajonės išsipildys.

PUG pedagogė Rima Šivickienė.

2014 12 18
SVEIKINIMAS

2014 12 17
"Euras-naujas pinigėlis"

Šiandien Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio vaikučius logopedė-specialioji pedagogė Sandra Andrulienė supažindino su nauju pinigėliu - euru.

2014 12 09

Eglutė

Eglute žalioji,

Eglute graži,