Naujienos

2016 01 13

Sausio 13-ąją lopšelis-darželis prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, kuria siekiama prisiminti prieš 25 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. 

  


Plačiau
2016 01 11
TĖVELIŲ DĖMESIUI

Nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. Tytuvėnų lopšelis-darželis įtrauktas į dalyvių sąrašą ir dalyvauja ilgalaikiame, prevenciniame, kūrybiškame tarptautiniame bendradarbiavimo (tėvų ir pedagogų) projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą“. Projektas vykdomas „Viščiukų“ ir „Zuikučių“ grupėse. Dėkoju tėveliams, aktyviai dalyvavusiems  projekto veiklose. Projektinės veiklos akimirkos „Viščiukų“ ir  „Zuikučių“ grupėse talpinamos įstaigos tinklapio galerijoje.

2016 m. toliau bus vykdomas tarptautinis projektas „Vaiko kelias į gražią kalbą“. Kviečiu tėvelius kuo aktyviau įsijungti į veiklas, kad visi  galėtume džiaugtis sparčiai lavėjančia mūsų vaikučių kalba.

Informacija apie  projekto veiklas ir jų laiką bus skelbiama grupių stenduose.

Projekto vadovė S. Andrulienė

   

2016 01 08
„KNYGŲ KALĖDOS“

Sausio 7 d. miestelio bibliotekoje jau penktą kartą vyko Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Prisidėjome ir mes prie šios gražios akcijos. Dovanojome bibliotekai knygas, ir patys gavome dovanėlių-spalvinimo knygelių. Mūsų lopšelio-darželio vaikučiai myli knygas ir dalinasi skaitymo džiaugsmu su kitais.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  

2015 12 31
KALĖDINĖ ŠVENTĖ

Gruodžio 30 d. lopšelyje-darželyje vyko Kalėdinė šventė „Kalėdų stebuklai su Kapitonu Flintu ir Kalėdų seneliu“. 

Po susitikimo su Kalėdų seneliu grupėse vyko vaikų programėlės. Pasipuošę karnavaline apranga vaikučiai deklamavo eilėraščius, vaidino, bei šoko su tėveliais.

   

 

2015 12 23

Gruodžio 22 d. „Voveriukų“ grupės vaikai lankėsi Tytuvėnų piligrimų centre, I. Šliuželienės keramikos darbų parodoje „Ramybės šypsena“.  Vaikai klausėsi pasakojimų apie angelus, apžiūrėjo angelų kolekcijas.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  


Plačiau
2015 12 22
POPIETĖ SU PIRMOKAIS

Šiandien lopšelio-darželio priešmokyklinukai dalyvavo bendroje popietėje su pirmokais „Kalėdų laukime kartu“. Pirmokai parodė savo šventinę programą, priešmokyklinukai deklamavo ir dainavo.

PU pedagogė Rima Šivickienė

 

2015 12 21
PASKAITA „APIE VITAMINUS“

Gruodžio 21 d. lopšelyje-darželyje lankėsi Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė, kuri skaitė paskaitėlę vaikams apie vitaminus. Pasekė pasakėlę „Daržovių pasitarimas dėl bulvės“. 

  

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“