Naujienos

2016 01 20
TĖVELIŲ DĖMESIUI

Nuo 2016 m. sausio 1 d. priimant vaikus į ugdymo įstaigą, vaiko sveikatos pažymėjime (formoje Nr. 027-1/a) turi būti nurodyta, kad vaikas paskiepytas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių nuo tymų, raudonukės ir poliomielito, nesant skiepų kontraindikacijų, į įstaigą toks vaikas nepriimamas. Minėti reikalavimai taikomi naujai į įstaigas priimamiems vaikams.

2016 01 15
LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ TELEVIZIJOS KONKURSAS „DAINŲ DAINELĖ 2016“

Sausio 14 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2016“  rajoninis etapas. Šiame konkurse mūsų ugdymo įstaigą atstovavo Danielė Petrauskaitė iš „Pelėdžiukų“ grupės.

Dėkojame lopšelio-darželio meninio ugdymo pedagogei Astai Beniulienei už ugdytinės paruošimą, bei Danielės šeimos nariams už palaikymą.

  

2016 01 13

Šiandien lopšelio-darželio vaikai turėjo galimybę susipažinti su vienintele per Lietuvą jau trečius metus keliaujančia Palangos zoologijos sodo insektariumo nariuotakojų ekspozicija ir jos nuostabiaisiais gyvūnėliais.

  


Plačiau
2016 01 13

Sausio 13-ąją lopšelis-darželis prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, kuria siekiama prisiminti prieš 25 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. 

  


Plačiau
2016 01 11
TĖVELIŲ DĖMESIUI

Nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. Tytuvėnų lopšelis-darželis įtrauktas į dalyvių sąrašą ir dalyvauja ilgalaikiame, prevenciniame, kūrybiškame tarptautiniame bendradarbiavimo (tėvų ir pedagogų) projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą“. Projektas vykdomas „Viščiukų“ ir „Zuikučių“ grupėse. Dėkoju tėveliams, aktyviai dalyvavusiems  projekto veiklose. Projektinės veiklos akimirkos „Viščiukų“ ir  „Zuikučių“ grupėse talpinamos įstaigos tinklapio galerijoje.

2016 m. toliau bus vykdomas tarptautinis projektas „Vaiko kelias į gražią kalbą“. Kviečiu tėvelius kuo aktyviau įsijungti į veiklas, kad visi  galėtume džiaugtis sparčiai lavėjančia mūsų vaikučių kalba.

Informacija apie  projekto veiklas ir jų laiką bus skelbiama grupių stenduose.

Projekto vadovė S. Andrulienė

   

2016 01 08
„KNYGŲ KALĖDOS“

Sausio 7 d. miestelio bibliotekoje jau penktą kartą vyko Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Prisidėjome ir mes prie šios gražios akcijos. Dovanojome bibliotekai knygas, ir patys gavome dovanėlių-spalvinimo knygelių. Mūsų lopšelio-darželio vaikučiai myli knygas ir dalinasi skaitymo džiaugsmu su kitais.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  

2015 12 31
KALĖDINĖ ŠVENTĖ

Gruodžio 30 d. lopšelyje-darželyje vyko Kalėdinė šventė „Kalėdų stebuklai su Kapitonu Flintu ir Kalėdų seneliu“. 

Po susitikimo su Kalėdų seneliu grupėse vyko vaikų programėlės. Pasipuošę karnavaline apranga vaikučiai deklamavo eilėraščius, vaidino, bei šoko su tėveliais.

   

 

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“