Naujienos

2015 12 18
KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA KELMĖJE

Gruodžio 18 d. „Voveriukų“  grupės vaikai kartu su tėveliais  dalyvavo Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus,  Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro ir  Kelmės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinio būrelio organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje „Papuošk Kalėdų eglutę“.

  

2015 12 16

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės ir personalo skyriai kartu  su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba skelbė piešinių konkursą civilinės saugos tema „Saugus elgesys buityje ir gamtoje“.

  


Plačiau
2015 12 16

Gruodžio 15 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai aplankė Irenos Šliuželienės keramikos darbų parodą „Ramybės šypsena“. 

PU pedagogė Rima Šivickienė

   


Plačiau
2015 12 15

Žinau – gyvenu sveikiau! Tokiu šūkiu pasitikrinti savo žinias ir paskatinti domėtis sveika gyvensena kviečia jau ketvirtą kartą rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas (NSE). Portale lrytas.lt <http://lrytas.lt> gruodžio 17 d., ketvirtadienį, rengiamas egzaminas kviečia atidžiau pažvelgti į žalingus sveikatai įpročius ir jų prevenciją.


Plačiau
2015 12 11
Dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos apsilankymas

Kalėdų laukimo džiaugsmą šiandien lopšelyje-darželyje papildė Tytuvėnų gimnazijos dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Regina Vaičiulienė. Ji mažiesiems papasakojo apie Jėzaus gimimą, kuriame dalyvauja Švč. Mergelė Marija, šventasis Juozapas ir pats Jėzus.

  

2015 12 09

Gruodžio 9 d. minima „Antikorupcijos diena“. Šios dienos proga lopšelyje-darželyje vyko akcija  „Dovanokime gerumo žiedus“.

PU pedagogė R. Šivickienė

 

 

 


Plačiau
2015 12 02
KALĖDŲ LAUKIMO DŽIAUGSMĄ SUKŪRĖ MAMŲ RANKOS

Mes visi žinome, kad gražiausios metų šventės yra šv. Kalėdos. Šių švenčių laukimo grožį mūsų lopšelyje-darželyje savo rankomis sukūrė aktyvių tėvų klubo „Dėl vaikų galime viską“ mamos. Pravėrus įstaigos duris visus pasitinka šv. Kalėdų simbolis prakartėlė, akis džiugina šventiškai išpuoštos laiptinės, grupės. Prakartėlę ir jos personažus kūrė mamytės Renata T., Renata L. ir Agnė, laiptinių puošyba rūpinosi mamos Rasa, Jūratė, Asta, žaisliukus eglutėms gamino  grupių vaikučiai, jų tėveliai, auklėtojos.

Visų vaikučių, darbuotojų vardu dėkoju už sukurtą šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą.

Direktorė Daiva Žilinskienė

  

  

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“