Naujienos

2015 12 23

Gruodžio 22 d. „Voveriukų“ grupės vaikai lankėsi Tytuvėnų piligrimų centre, I. Šliuželienės keramikos darbų parodoje „Ramybės šypsena“.  Vaikai klausėsi pasakojimų apie angelus, apžiūrėjo angelų kolekcijas.

Auklėtoja S. Aleksandravičienė

  


Plačiau
2015 12 22
POPIETĖ SU PIRMOKAIS

Šiandien lopšelio-darželio priešmokyklinukai dalyvavo bendroje popietėje su pirmokais „Kalėdų laukime kartu“. Pirmokai parodė savo šventinę programą, priešmokyklinukai deklamavo ir dainavo.

PU pedagogė Rima Šivickienė

 

2015 12 21
PASKAITA „APIE VITAMINUS“

Gruodžio 21 d. lopšelyje-darželyje lankėsi Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė, kuri skaitė paskaitėlę vaikams apie vitaminus. Pasekė pasakėlę „Daržovių pasitarimas dėl bulvės“. 

  

2015 12 18
KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA KELMĖJE

Gruodžio 18 d. „Voveriukų“  grupės vaikai kartu su tėveliais  dalyvavo Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus,  Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centro ir  Kelmės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinio būrelio organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje „Papuošk Kalėdų eglutę“.

  

2015 12 16

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės ir personalo skyriai kartu  su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba skelbė piešinių konkursą civilinės saugos tema „Saugus elgesys buityje ir gamtoje“.

  


Plačiau
2015 12 16

Gruodžio 15 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai aplankė Irenos Šliuželienės keramikos darbų parodą „Ramybės šypsena“. 

PU pedagogė Rima Šivickienė

   


Plačiau
2015 12 15

Žinau – gyvenu sveikiau! Tokiu šūkiu pasitikrinti savo žinias ir paskatinti domėtis sveika gyvensena kviečia jau ketvirtą kartą rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas (NSE). Portale lrytas.lt <http://lrytas.lt> gruodžio 17 d., ketvirtadienį, rengiamas egzaminas kviečia atidžiau pažvelgti į žalingus sveikatai įpročius ir jų prevenciją.


Plačiau

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“