2015 05 29
ATSISVEIKINIMO SU DARŽELIU ŠVENTĖ „SUDIE, DARŽELI,“

Skaisti pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai, tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Priešmokyklinukai paskutinį kartą susirinko į spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Skambant mokykliniam varpeliui, grakščiai į salę suėjo „Pelėdžiukų“ grupės „mažieji abiturientai“.

Žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad atėjo metas atsisveikinti. Jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui.

Skambant nuotaikingai muzikai, lydimi piemenuko Jonelio, vaikai atliko įvairias užduotėles. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip priešmokyklinukai skambiai dainavo, išraiškingai vaidino, deklamavo ir šoko. Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių ir įgūdžių, kurie reikalingi pirmoje klasėje.

Paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino lopšelio-darželio direktorė Daiva Žilinskienė. Ji  įteikė vaikams priešmokyklinio ugdymo (si) programos baigimo diplomus, visiems linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir savo buvusių pedagogų.

Dabar norime palinkėti jiems pasidžiaugti bėgančiais per lauką spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti trapiausias smėlio pilis, pasisupti džiugioje vaikystės karuselėje. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigia ilgai ilgai…

PU pedagogė Rima Šivickienė

2015 05 26

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis inicijavo rajoninį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikams žaidimą – viktoriną „Kelionė pas Gudrutį“. Šio renginio tikslas – atrasti gabius vaikus.

Plačiau
2015 05 25
SPORTO ŠVENTĖ „MAMA, TĖTI, AŠ IR TU – PAJUDĖKIME KARTU“

2015 m. gegužės 22 d. Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio sporto aikštyne vyko kasmetinė sporto šventė "MAMA, TĖTI, AŠ IR TU - PAJUDĖKIME KARTU".
Vaikučiai kartu su tėveliais dalyvavo azartiškose "Futboliuko" varžybose bei įvairiose linksmose estafetėse.
Penktadienio popietę darželio bendruomenė praleido drauge - sportiškai, aktyviai ir nuotaikingai.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Lopšelio-darželio taryba.

2015 05 22
KVIETIMAS

2015 05 18
LOPŠELIO-DARŽELIO ATOSTOGOS

Informuojame tėvelius, kad lopšelis-darželis vasaros laikotarpiui  uždaromas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 14 d.

TARYBOS SPRENDIMAS

Administracija

2015 05 17
KVIETIMAS

2015 05 12
KVIEČIAME VAIKUČIUS, TĖVELIUS IR SENELIUS!

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai