Naujienos

2015 04 21

Balandžio 14-15 dienomis Tytuvėnų gimnazijos II ir III gimnazijinių klasių moksleiviai, vadovaujami profesinio veiklinimo specialistės Astos Urbonaitės svečiavosi Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje. Gimnazistų apsilankymo tikslas - susipažinti su ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesija.


Plačiau
2015 04 14

2015-04-13 dalyvavome jau tradicija tapusiame konkurse ,,Vaikų Velykėlės“,  kuriame marginome Didijį margutį. Vaikai, dalyvavę konkurse, buvo apdovanoti specialiai konkursui išleistu garsių Lietuvos dainuojamosios poezijos dainininkų atliekamų  dainų CD ,,Bardų dainos vaikams“.


Plačiau
2015 04 13
TĖVELIŲ DĖMESIUI

Maloniai prašome visus tėvelius, pateikusius prašymus nuo 2015-09-01 lankyti Tytuvėnų vaikų lopšelį-darželį, iki gegužės 1 dienos patvirtinti pageidavimą lankyti įstaigą. Patvirtinti ketinimą lankyti lopšelį-darželį galite raštu, atvykę į įstaigą, arba  elektroniniu paštu pavaduotoja@tytuvenudarzelis.lt , nurodydami vaiko duomenis (vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą).

Vaikų priėmimo į įstaigą tvarka.

 

Irena Levickienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2015 04 01

NORITE PRISIDĖTI PRIE SAVO VAIKŲ UGDOMOSIOS APLINKOS GERINIMO, BET NEŽINOTE KAIP? MES TURIME JUMS PASIŪLYMĄ!


Plačiau
2015 04 01
VEIKSMO SAVAITĖ „BE PATYČIŲ 2015“

Tytuvėnų vaikų lopšelis-darželis dalyvavo respublikinėje akcijoje, veiksmo savaitėje „BE PATYČIŲ 2015“.

Šio renginio tikslas – per meninę veiklą ugdyti vaikų pozityvius bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, skatinančius pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio bei suaugusiųjų santykius.

Bendra visų grupių veikla prasidėjo rytinio pasisveikinimo akcija „Paspausk draugui ranką“. Logopedė-specialioji pedagogė Sandra diskutavo su vaikais apie draugiškumo ir tarpusavio pagarbos svarbą.

Vyko futboliuko varžybos  „Draugiškas futboliukas“ tarp grupių.

Grupėse vaikai vaidino draugams: „Voveriukai“ inscenizavo pasaką „Kiškis ir lapė“, „Zuikučiai“ – „Murzinas paršiukas“, o „Pelėdžiukai“ – „Kaip šuo draugo ieškojo“.

Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2015“ metu vaikai visi kartu žaidė, vaišinosi arbata, kūrė draugui atviruką, kirpo lėlę-draugą ir sudėjo plakatą „Stop patyčioms“.

Vaikai jautėsi saugūs, turintys gerų patarėjų, džiaugėsi, kad galėjo padėti vieni kitiems.

 

Programos „Zipio draugai“  pedagogė Rima Šivickienė.

2015 03 26

Mūsų darželis dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės masinio vaikų užimtumo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ respublikiniame projekte „Futboliukas“. Tai humanitarinis, nepolitinis ir nekomercinis projektas, skirtas populiarinti uždarų patalpų futbolą, kurį įgyvendina Lietuvos futbolo federacija, bendradarbiaudama su švietimo ir ugdymo įstaigomis.


Plačiau
2015 03 24
SAVAITĖ BE PATYČIŲ

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“