Naujienos

2015 02 04
DISKOTEKA

Vasario 3 d. mūsų darželyje prasidėjo neįprastai. Vietoje rytinės mankštos ir kitų užsiėmimų, auklėtoja Irma Knyzelienė ir "Viščiukai" pakvietė visus vaikučius, jų tėvelius ir darželio darbuotojus į rytinę diskoteką "Mums linksma ir smagu". Diskoteka suorganizuota vykdant vaikų sveikatinimo ir  sveikos gyvensenos projektą "Mums linksma ir smagu", kuriuo siekiama suteikti vaikams kuo daugiau džiugių emocijų, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą su visa įstaigos bendruomene - kitų grupių vaikais, pedagogais, tėveliais.

2015 01 30
KVIEČIAME Į DISKOTEKĄ

2015 01 23

Valandėlė įvyko sausio 22 d. Joje svečiavosi Tytuvėnų gimnazijos chemijos mokytoja Justina Čerkauskaitė. Mokytoja Justina pakvietė vaikus į „mokslinę laboratoriją“: išdalino specialius akinius, supažindino su bandymams naudojamais specialiais indais ir medžiagomis. Pakvietė į virtualią kelionę „Mokslininko pėdomis“.


Plačiau
2015 01 14
Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 13 d Tytuvenų lopšelio-darželio bendruomenė, minėdama prieš dvidešimt ketverius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių, prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 valandą dešimčiai minučių visuose languose buvo uždegtos žvakutės. Visi tylos minute pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusiuosius per kruvinuosius 1991 m. sausio įvykius.

 

Auklėtoja Indra

2015 01 02
Akcija „Knygų Kalėdos 2014“

Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“. Visų grupių tėveliai padėjo įsigyti naujas lietuvių autorių knygas, kurios buvo padovanotos Tytuvėnų miestelio bibliotekai. Knygas gruodžio 30 d. įteikė darželio vaikai.

Auklėtoja A.Plekavičienė

 

 

2014 12 29

Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Kelmės r. savivaldybės SMC, Kelmės r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinis būrelis surengė kūrybinių darbų parodą „Papuošk Kalėdų eglutę".

 


Plačiau
2014 12 22
"KALĖDŲ ŠVENTĖ LOPŠELYJE-DARŽELYJE SU "KALĖDINE KAMINKRĖČIO ISTORIJA"

Ar žinote legendą apie Kaminkrėtį?

Sako, kad kiekvienas, pamatęs Kaminkrėtį ir palietęs jo sagą, bus laimingas ištisus metus? Tuo įsitikinti galėjo lopšelio-darželio ugdytiniai. Vaikai su Kauno „Drakoniuko“ teatro spektaklio personažais Kaminkrėčiu ir Kiaulyte kartu šventė Kalėdas: stebėjo spektaklį, dainavo, žaidė su Kalėdų seneliu, gavo dovanų.

Tikime, kad per šias Kalėdas kiekvienas vaikas suras savo laimę, kad jų vaikiškos svajonės išsipildys.

PUG pedagogė Rima Šivickienė.

   

 

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“