Naujienos

2015 02 17
ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!

Šiandien lopšelyje-darželyje šventėme Užgavėnes. Prisiminėme gražias tradicijas. Persirengę švenčių personažais triukšmavome, linksminomės, kad žiema greičiau užleistų vietą pavasariui. Visi vaišinosi blynais, žaidė žaidimus, klausėsi pajuokavimų, burtų.

Auklėtoja Laimutė

2015 02 17

Tytuvėnų vaikų lopšeliui-darželiui reikalingas dietistas 0,25 etato.

Daugiau informacijos rasite čia: Laisvos darbo vietos

 

 


Plačiau
2015 02 13
Lietuvos gimtadienis

Šiandien lopšelyje-darželyje šventėme Lietuvos gimtadienį -paminėjome artėjančią Vasario 16-osios šventę. Viskas vyko kaip tikroje gimimo dienos šventėje - buvo ir svečiai, ir "tortas". Renginyje koncertavo Tytuvėnų gimnazijos 6a klasės mokiniai (mokytoja Lina Baranauskienė), o istorijos mokytojas Robertas Mosėjus pasakojo vaikams, kuo svarbi Lietuvai Vasario 16-oji. Šventės pabaigoje darželinukai, talkinant jų tėveliams, darželio darbuotojams ir mokiniams, pagamino Lietuvai "tortą" - pastatė ir nudažė pilį. Pilis puoš darželį visą ateinančią savaitę.

Irena Levickienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2015 02 04
DISKOTEKA

Vasario 3 d. mūsų darželyje prasidėjo neįprastai. Vietoje rytinės mankštos ir kitų užsiėmimų, auklėtoja Irma Knyzelienė ir "Viščiukai" pakvietė visus vaikučius, jų tėvelius ir darželio darbuotojus į rytinę diskoteką "Mums linksma ir smagu". Diskoteka suorganizuota vykdant vaikų sveikatinimo ir  sveikos gyvensenos projektą "Mums linksma ir smagu", kuriuo siekiama suteikti vaikams kuo daugiau džiugių emocijų, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą su visa įstaigos bendruomene - kitų grupių vaikais, pedagogais, tėveliais.

2015 01 30
KVIEČIAME Į DISKOTEKĄ

2015 01 23

Valandėlė įvyko sausio 22 d. Joje svečiavosi Tytuvėnų gimnazijos chemijos mokytoja Justina Čerkauskaitė. Mokytoja Justina pakvietė vaikus į „mokslinę laboratoriją“: išdalino specialius akinius, supažindino su bandymams naudojamais specialiais indais ir medžiagomis. Pakvietė į virtualią kelionę „Mokslininko pėdomis“.


Plačiau
2015 01 14
Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 13 d Tytuvenų lopšelio-darželio bendruomenė, minėdama prieš dvidešimt ketverius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių, prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 valandą dešimčiai minučių visuose languose buvo uždegtos žvakutės. Visi tylos minute pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusiuosius per kruvinuosius 1991 m. sausio įvykius.

 

Auklėtoja Indra

KELMĖS R. TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Biudžetinė įstaiga

Taikos g. 1

86475 Tytuvėnai

Kodas 190113899

Juridinių asmenų registras

Tel. nr. 8 427 5 64 35

El. p. tytuv.l.d@gmail.com

 

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SVEIKATIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „MAŽŲJŲ OLIMPIADOS LOGOTIPAS“
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo-laimingas zmogus logotipas“
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingas vanduo logotipas“