Balandžio 29d. – gegužės 6d. vyko Kelmės r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų atvirukų, skirtų motinos dienai paminėti, konkursas- paroda "Sveikinsiu mamytę". Konkursą – parodą organizavo Tytuvėnų vaikų lopšelis- darželis ir Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras. Iš viso konkurse dalyvavo 10 ugdymo įstaigų, kurios pateikė 99 darbelius. Mūsų darželio auklėtiniai pristatė 16 savo darbelių, iš kurių Aušrinė Vozbinaitė buvo apdovanota už sėkmingą technikos panaudojimą. Originaliausio  atviruko laimėtoju išrinktas "Kražantės " pagrindinės m-klos šešiametis Jonas Seselskas. Visoms dalyvavusioms įstaigoms buvo įteikti padėkos raštai. Šis konkursas jau tapo tradicija ir kitais metais planuojama organizuoti respublikos mąstu.