2011-05-20d. 16 val. Tytuvėnų miestelio Šilo stadijone vyko 5-oji sporto šventė "Mama, tėte, aš ir tu – pajudėkime kartu". Tai tradicinė sporto šventė, kurioje dalyvauja ne tik darželio bendruomenė, bet ir įvairūs svečiai. Šiemet šventėje dalyvavo buvę darželinukai, dabartiniai pirmokėliai bei Tytuvėnų gimnazijos gimnazistai. Šventę padėjo pravesti kūno kultūros mokytojai S.ir A. Katkauskiai.

Šventę pradėjome iškilminga eisena, darželio vėliavos pakėlimu bei darželio himno giedojimu. Sveikinimo žodį tarė ir šventę atidarė Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio direktorė Daiva Žilinskienė.

Sporto šventėje rungėsi 3 komandos, kurias sudarė vaikai ir jų tėveliai. Komandų nariai turėjo parodyti vikrumą, sumanumą ir ištvermę. Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais prizais, o sirgaliai – sveikuoliškomis vaišėmis. Miestelio bedruomenės pirmininkė I.Ridikienė padėkojo už gražią šventę ir padovanojo kiekvienai darželio grupei po kamuolį.