PICT3301.JPG                 

            Sveikatinimo projektas „Nedelsk“ pakvietė Lietuvos mokyklas, darželius dalyvauti akcijoje “Tūkstantis gervelių“ . Tytuvėnų vaikų lopšelio – darželio bendruomenė dalyvavo šioje akcijoje ir nuo vasario 4 d. lankstė gerveles, taip norėdami prisiminti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančius ligonius. Iki vasario 10-os dienos buvo išlankstyta 340 gervelių, nes vasario 11 diena –  „Tarptautinė ligonių diena“.

               Dalyvaudami šioje akcijoje siekėme vaikams skiepyti nuoširdumą, supratingumą bei atjautą sergantiems. Kartais reikia tiek nedaug, kad pasijustum mylimas, reikalingas. Tai pastebėjome vasario 13 dieną su vaikais  nuvykę į Tytuvėnų miesto palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Kokie laimingi buvo ten esantys ligoniai, nuoširdžiai dėkojo vaikams, pasipuošė palatas gervelėmis, kurios tikimės suteiks jiems vilties, sveikatos. Mus nuoširdžiai sutiko ten dirbantys gydytojai, sesutės.

                Gervelėmis pasipuošė ir mūsų įstaiga. Vaikai dovanojo lankstinius tėveliams, savo sergantiems artimiesiems. Akcijos organizavimu įstaigoje rūpinosi auklėtoja Laimutė Barčauskienė ir meninio ugdymo pedagogė Irena Levickienė.