Ir pūgos , ir šalčiai kaip sapnas pranyko,

Tik sniego sklypeliai kai kur pasiliko,

Bet saulė ir tuos spinduliais palytėjo.

Ir tie greit išnyks, nes Velykos atėjo. 

                          Po Velykų vaikai į darželį susirinko su geromis emocijomis ir nešini margučiais. Jų laukė šventinis rytmetys „Rid  rid rid margi margučiai“. Šventės metu vaikus aplankė Velykė su pilna pintinėle margučių. Vėliau į šventę  atstriksėjo ir kiškutis. Visi prisiminė Velykų tradicijas ir papročius,margučių spalvų reikšmes. Velykė pasekė sakmę „Kodėl dažo kiaušinius“,  minė mįsles. Visi šventės dalyviai žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Vyko margučių parodėlė, margučių ridenimo varžytuvės. Buvo išrinktas margučių karalius. Velykė visus šventės dalyvius pavaišino „sveikuoliškais kiaušiniais“.

                        Šventinė nuotaika tęsėsi visą savaitę. Vaikai  vieni kitus džiugino vaidindami pasakas: „Pirštinė“, „Ropė“, o pedagogai vaikučius nustebino, suvaidindami pasaką „Kiškis ir lapė“.   

Šventes organizavo ir vedė auklėtojos Indra Šarlauskytė ir Saliutė Aleksandravičienė.