PICT3842.JPGMūsų vaikai piešia pasaulį…

                   Trečioji keliaujanti vaikų piešinių paroda „Ant ratų“, skatinanti vaikus būti socialiai aktyviems ir kūrybingiems, pakvietė ir mūsų įstaigos ugdytinius ir pedagogus prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo siunčiant piešinius tema „Aš vaikas , kuriu pasaulį, kuriame gyvenu“.Vaikučiai piešė, aktyviai dalyvavo kūrybinėje veikloje. Atrinkome 11 dalyvių, kuriems talkino pedagogai. Parodoje dalyvauja:

<!                        ·        Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai: Naglis Baranauskas, Julius Adomaitis, Karolina Buškutė, Agnė Zikaitė, Aurelija Važinskytė ir jų pedagogė Rima Šivickienė.

                            ·        „Voveriukų“ grupės ugdytiniai: Ugnė Nutautaitė, Aušrinė Vozbinaitė, Emilija Rekštytė, Emilija Batvinytė, Urtė Adomaitytė ir jų auklėtoja Laimutė Barčauskienė.

<                         ·        „Zuikučių“ grupės ugdytinė Skaistė Jagminaitė ir jos auklėtoja Indra Šarlauskytė.

                 Vaikų piešinukai iškeliavo į Vilnių. Paroda „Ant ratų“ startuos nuo vasaros pradžios ir jie apkeliaus 14 Lietuvos miestų. Kas negalės pasigrožėti mūsų vaikučių piešiniais iš arti, prašome apsilankyti įstaigos svetainėje.

Pažiūrėti, ką galvoja ir vaizduoja piešiniuose vaikai, galite svetainės galerijoje.