2012 m. gegužės mėnesį pabaigėme sveikatos projektą “Vaistingi augalai”. “Voveriukų” grupėje šis projektas buvo vykdomas du metus, kad vaikai kuo daugiau sužinotų apie vaistažoles, jų gydomąsias galias. Per tą laiką surinkome daug informacijos, džiovinome vaistažoles, darėme herbarijus , piešėme, mokėmės eilėraštukų, žaidimų, mįslių. Rengėme arbatos valandėles, susitikimus su kitų grupių vaikais, tėvais .

                      Pavasarį  galima rasti šalpusnių, kaštono žiedų ir daug kitų gamtos dovanų mūsų sveikatos gerinimui. Tada galime eiti į pievas, miškelį rinkti vaistažolių. Visai neseniai žygio metu ilsėjomės prie šaltinio, stebėjome tyrą vandenį. Netoliese jau žaliavo laukinės mėtos,kurių keletą šakelių parsinešėme grupėn.

                       Projekto užbaigimui surengėme žygį į pamiškės aikštelę kartu su “Pelėdžiukų” grupės vaikais ir auklėtojomis. Visi žaidėme,bėgiojome, piešėme ant asfalto vaistažoles. Grožėjomės pienių geltonumu ir prisiminėme , kad jos irgi tinka arbatai- žmonės naudoja nuo kai kurių ligų. Projektas vaikams buvo naudingas ir įdomus.

Grupės auklėtojos L.Barčauskienė ir A. Stončienė.