Šeima ir darželis – du partneriai, atsakingi už vaiko sveikatą ir visapusišką ugdymą. Todėl „Zuikučių“ grupės vaikai, tėvai ir pedagogai visus metus vykdė grupės projektą „Būk sveikas ir stiprus“. Projekto metu vaikai ir šeima buvo įtraukti į sportinę veiklą, teorinius ir praktinius užsiėmimus apie sveikatą, jos tausojimą bei sveiką mitybą.

Visus mokslo metus vaikai žaidė judriuosius žaidimus, liaudies ratelius, mankštinosi, rengė išvykas į gamtą: prie ežero, į mišką, į pievą.

Rudenį ir pavasarį buvo vertinamas vaikų fizinis parengimas.

Labiausiai vaikams patiko rytmečiai: “Maistas – vaistas“ ir „Tas medaus gardumas“, kurių metu patys gamino vaisių ir daržovių salotas bei skanavo įvairias arbatas su medumi.

Vaikai daug džiugių emocijų patyrė sportinių pramogų metu. Vieniems labiau patiko sportuoti su atvykusiu iš šiaurės baltuoju meškučiu, kitiems – sportinė pramoga su tėveliais. Šia linksma švente ir užbaigėme metinį „Zuikučių“ grupės projektą.

Projekto nuotraukas galite pamatyti svetainės galerijoje. 

Mintimis dalijosi auklėtojos I.Šarlauskytė ir A.Stončienė