DRAUGYSTĖ SU KIŠKIU HANSU 

Šiais mokslo metais Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo Viniaus Goethe's instituto organizuojamame projekte „Vokiečių kalba su Hans Hase. Priešmokyklinis ugdymas“. Užsiėmimus vaikams vedė Tytuvėnų gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Asta Urbonaitė.  Projekte lopšelis – darželis dalyvauja jau antrus metus. Vokiečių kalbos vaikai mokėsi panašiai kaip ir gimtosios. Mokytoja Asta su vaikais žaidė, dainavo, šoko, spalvino, mokėsi naujų žodžių. Pirštininė lėlė kiškis Hansas dalyvavo visose veiklose ir stengėsi, kad vaikams būtų smagu mokytis. Šie užsiėmimai vyko 2 kartus per savaitę. Goethes institutas labai rūpinasi mokymosi medžiaga, taip pat atvykę į Lietuvą parodo vaikams spektaklį. Šiais metais priešmokyklinukai Kelmėje stebėjo spektaklį apie dvi pelytes. Ši pramoga vaikams labai patiko. Tai tęstinis projektas, kuris bus tęsiamas ir pirmoje klasėje. Tėveliams labai patiko, kad vaikai gavo naujų žinių ir gebėjimų.

Mokytoja Asta pakomentavo savo darbą priešmokyklinėje grupėje: „Darbas su vaikais labai patiko. Jie labai noriai mokėsi, atliko įvairias užduotis. Vaikų akytės degė žinių troškimu. Patyriau teigiamų emocijų, įgijau daug gerosios patirties. Šaunuoliai!”

Dėkojame projekto organizatoriams ir dalyviams!  

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rima Sivickienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui Irena Levickienė