PIRMUTINĖ VASAROS DIENA TYTUVĖNŲ VAIKŲ LOPŠELYJE – DARŽELYJE

Saulė, paukščiai, gėlės į mūsų žemę atnešė pačias gražiausias šventes. Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta ir mūsų darželyje. Kieme, prie žydinčių alyvų susirinkome į draugišką būrelį, nešini mūsų pačių iš popieriaus padarytomis paukštelių, gėlyčių figūrėlėmis,  balionais. Prisiminėme, kad šiandiena ir pirmutinė vasaros diena, o po kelių dienų ateis ir Tėvo diena.

Pirmąją  vasaros dieną, kai pavasaris paliko žemę, kai medžiai sviro nuo žiedų ir lapų, kai kvepėjo žolė, mes linksmai leidome laiką savo darželio kieme. Vaikai, grojant muzikai žaidė liaudies žaidimus: „Tek saulelė", „Šiaudų batai", dainavo „Du gaidelius" ir kitas daineles, deklamavo eilėraštukus. Ant žolės iš popierinių figūrėlių dėliojo šypsenėlę, saulytę ir pažadėjo visada šypsotis. O džiaugtis reikia, nes kiekvienas vaikutis turi mamą , tėtį, namus, turi teisę gyventi laimingai. Vaikai pasakojo apie savo svajones, džiaugėsi, kad jų turi. O svajones vaikai piešė su kreidelėmis ant takelio, vedančio į darželį. Piešinukuose vaizdavo save, savo šeimą, saulę, gėles. Po to vaišinosi, bėgiojo, bendravo, žaidė slėpynes.

Šventinio rytmečio organizavimu rūpinosi auklėtojos Laimutė Barčauskienė ir Roma Zenauskienė, talkino meninio ugdymo pedagogė Irena Levickienė