O juk kažkada kiekviena tauta garsėjo savitais raštais, ornamentų simbolika, atlikimo technika ar užrašytais gražiausiais palinkėjimais. Pagalvojome, kaip pamiklinti pirštus pačioms, kaip išmokyti savo ugdytinius pakalbinti  šeimos narius ir pasipuošti Šeimos dieną savo sukurtais rankdarbiais ir jų kompozicijomis. Esame pakviesti dalyvauti Respublikiniame projekte ,,Iš močiutės skrynios”.

Kovo 4 -12 d. Tytuvėnų lopšelyje – darželyje vyksta paroda ,,Pinu pynę šimtamylę”. Pasiruošimas vyko grupėse vasario mėnesį. Darbelius  ruošė grupių auklėtojos, mokė savo ugdytinius, pačios mezgė, nėrė servetėles, siuvinėjo. Įstaigoje eksponuojami darbeliai traukia akį senoviniais raštais.

Kovo 8 d. komisija atrinko darbelius tolesniam etapui: ,,Pelėdžiukų” grupės ugdytinės Aušrinės Vozbinaitės  darbelis ,,Lietuvaitė”, jai talkino auklėtoja Roma Zenauskienė ir ,,Voveriukų” grupės ugdytinės Skaistės Batvinytės ,,Gyvybės Medelis”, kuriai talkino auklėtoja Laimutė Barčauskienė. Šie  darbai bus išsiųsti į Vilniaus lopšelį-darželį ,,Molinukas”, kuriame vyks respublikinė kūrybinių darbų paroda ,,Pinu pynę šimtamylę”. Darbai bus eksponuojami gegužės 1-31 d. 

 

Auklėtoja Laimutė Barčauskienė