Saulėtą kovo 15 – osios rytmetį rajono mažieji skaitovai rinkosi Kelmės  „Kūlverstuko “ darželyje – mokykloje, kur vyko poezijos šventė „Prikelkime žemę žodžiais skambiais“.  Mūsų darželį atstovavo keturi jaunieji skaitovai:  Gabrielė Petrauskaitė, Greta Zikaitė, Vilius Kazlauskas ir  Nedas Molotokas,  kuriuos konkursui ruošė auklėtoja I. Knyzelienė ir logopedė – spec. pedagogė S. Andrulienė.  Šeimininkai svečius pasveikino nuotaikinga dainele. Vėliau buvo pristatyta konkurso komisija , kurioje dalyvavo ir poetė Zita Gaižauskaitė. Visi konkurso dalyviai pasirodė puikiai. Kol komisija rinko nugalėtojus, vaikai kartu su poete suvaidino nuotaikingą spektaklėlį, kuris vaikams ir suaugusiems suteikė daug gerų emocijų.  Vėliau dalyviai buvo pavaišinti arbata ir saldumynais, apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.   G. Zikaitė laimėjo III vietą ir vyks atstovauti mūsų įstaigą Šiauliuose. (FOTO)

Logopedė – spec. pedagogė S.Andrulienė, auklėtoja I. Knyzelienė