Kovo 18-24 dienomis jau 4-ą kartą organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, iki šiol žinoma pavadinimu „Savaitė BE PATYČIŲ". Projekto iniciatoriai – „Vaikų linija" – kviečia nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens. Tytuvėnų vaikų lopšelis – darželis taip pat prisideda prie šios akcijos ir pagal įstaigos direktorės patvirtintą planą vykdys įvairią kūrybinę veiklą.

"SAVAITĖS BE PATYČIŲ" VEIKLOS PLANAS

Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

Dalyvaudami akcijoje siekiame padėti vaikams jau nuo mažens užkirsti kelią patyčioms, kad jie jaustųsi saugūs ir laimingi. “Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu akcentavome tolerancijos ir pagarbos vienas kitam svarbą, kūrėme grupių plakatus: „Viščiukų“ gr. – „Duok draugui rankutę“, „Zuikučių“ gr.  – „Draugystės ratelis“, „Voveriukų“ gr. – „Mes draugai“, „Pelėdžiukų“ gr. – „Šviesk draugystės saulute“. Vaikai žiūrėjo filmuką „Kiaulė taupyklė“, žaidė įvairius ratelius, “Pelėdžiukų“ grupės vaikai vaidino pasaką „Obuolių maišas“, vyko piešinių parodėlės grupėse „Būk mano draugas“, darė vaikai atvirukus savo draugams. Kovo 21 dieną visa darželio bendruomenė draugiškai susikabinusi rankomis sudarė besišypsantį veiduką, sušuko „Vienas su visais, visi su vienu“, taip išreiškė pritarimą akcijai „Savaitė BE PATYČIŲ“. Visi šauniai praleidome laiką, patikrinome ar žinome, kaip tinkamai elgtis patyčių situacijoje bei atskleidėme visą savo kūrybiškumą atliekant įvairias veiklas.

 

PU pedagogė Rima Šivickienė