Penktadienio popietę Tytuvėnų vaikų lopšelio – darželio auklėtinė Greta Zikaitė, 33 respublikos šauniausi mažieji skaitovai, poetai, Šiaulių miesto vadovai ir svečiai rinkosi į Šiaulių Polifonijos salę, kur vyko Respublikinė poezijos šventė „POEZIJOS VAIVORYKŠTĖ – SAULĖS MIESTUI“ skirta Šiaulių miesto 777-ąjam jubiliejui. Šventės dalyvius ir svečius sveikino organizatoriai, miesto meras J. Sartauskas,  Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

 

Vaikai ir poetai Šiauliams padovanojo didžiulę puokštę geros nuotaikos ir puikių posmų. Visi dalyviai ir juos ruošusieji pedagogai buvo apdovanoti organizatorių ir LR Seimo nario A. Mockaus padėkomis, o skaitovai – padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis. Šventę gražiais žodžiais, linkėjimais ir visų palaiminimu užbaigė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.
 (FOTO)
 
Sandra Andrulienė