Balandžio 15 – 20 d. Tytuvėnų  vaikų lopšelyje-darželyje vyko ,,Teatro savaitė". Joje dalyvavo vaikai, darželio bendruomenė, tėvai, mokiniai.

Pirmadienį vaikai stebėjo lėlių teatrą ,,Molio Motiejukas". Sekančią dieną pasakos ,,Ropė" motyvais vaidino ,,Pelėdžiukų" grupės vaikai. Labai įspūdingai trečiadienį pasirodė trečios klasės mokiniai ir mokytoja D.Lauraitienė su pasaka ,,Dvylika mėnesių". Pasaką ,,Trys paršiukai" ketvirtadienį inscenizavo darželio bendruomenės nariai. Penktadienį , po ,,Pelėdžiukų" grupės vaidinimo ,,Senutė ir katinukas",  visi vaikai ant didelio popieriaus lapo piešė " Teatrą". Savaitė buvo kūrybinga ir įspūdinga, kurią organizavo  vyr. auklėtoja S.Aleksandravičienė ir  metodininkė,  logopedė – spec. pedagogė S.Andrulienė.

Auklėtoja Saliutė Aleksandravičienė