Gegužės 3d . Tytuvėnų kultūros centre vyko koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti.  Visas susirinkusias mamas sveikino ir mūsų mažieji auklėtiniai. Ant scenos drąsiai jautėsi ir pačios mažiausios  ,,Viščiukų“  grupės dainininkės Ievutė  Mačiūnaitė ir Izabelė Čiužauskaitė. Greta Zikaitė  padainavo dainelę Mamai. ,,Voveriukų“ grupės auklėtinės Emilija Rekštytė , Neda Baranauskaitė, Gabrielė Petrauskaitė ir Greta Z. sveikino mamytes su eilėraštuku ,,Mamyte, ačiū Tau“. Prie mergaičių prisijungė ,,Zuikučių“ grupės auklėtinis Matas Donėla ir dainavo dainelę ,,Tau mano, Mamyte“.

 

 

 

Mūsų vaikučius padrąsino visų salėje buvusių žiūrovų plojimai, mamyčių džiaugsmas, klausant sveikinimų. Vaikučius paruošė ir lydėjo į  kultūros centrą meninio ugdymo pedagogė Irena Levickienė ir auklėtoja Laimutė Barčauskienė.

 

Auklėtoja Laimutė