Šiais metais konkurse dalyvauti buvo kviečiami ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos bei Bulgarijos   ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažieji dailininkai. Konkursui darbus pateikė net 57 ugdymo įstaigos. 263 vaikučių darbus pateikė net 142 pedagogai. Kaip ir kiekvienais metais, buvome nustebinti pedagogų ir vaikučių idėjomis, kūrybiškumu, kruopštumu ir nuoširdumu. 

 

Vaikų darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse: I gr. – iki 3 m., II gr. – 4-5 m., III gr. – 6-7 m. Laimėtojų sąrašą rasite čia.

 

Diplomais bus apdovanoti net 24 darbai, kurie šiuo metu eksponuojami Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centre. Likusieji piešiniai eksponuojami Tytuvėnų vaikų lopšelio – darželio ir Tytuvėnų gimnazijos patalpose.

 

Visų vaikučių piešiniais kviečiame pasigrožėti mūsų svetainės galerijoje.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

 

 

Konkurso iniciatorė

direktorės pavaduotoja ugdymui

Irena Levickienė