Šventinė savaitė ,,Rieda Rudenėlio vežimėlis“

 

Spalio 21-25 d. vaikai, jų tėvai ir lopšelio-darželio bendruomenė įsijungė į bendrą veiklą ,,Rieda Rudenėlio vežimėlis“. Kiekvieną dieną buvo daromos įvairios kompozicijos iš rudens gėrybių: ,,Pasipūtėlis moliūgas“, ,,Šakos puošimas“, ,,Grybai“, ,,Kirmėlė“. Vaikai kieme žaidė judrius žaidimus, buvo organizuojamos estafetės. Vyko viktorina ,,Obuoliukai“. Visus vaikus sujungė bendri rateliai ,,Žirniukas ir pupytė“, ,,Klausė žvirblis čiulbuonėlis“ ir kiti.

Savaitės renginius užbaigėme penktadienį, spalio 25 d. Visų grupių vaikai vyko į Tytuvėnų miesto piligrimų centrą. Mus  pakvietė į šventę ,,Moliūgėlio  šypsenėlė“.

Grįžusiems į grupes auklėtiniams pedagogės organizavo diskusiją, tema: ,,Rudenėlis“, kurios metu vaikai mokėsi išsakyti savo nuomonę, stengėsi išklausyti kalbantį draugą, reiškė mintis apie veiklą.

 

Auklėtojos Indra ir Laimutė