Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė prisijungia prie gražios iniciatyvos ir kartu su kitomis rajono švietimo įstaigomis dalyvauja parodoje "Kalėdinis angelas". Parodą organizuoja Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras, Kelmės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Kelmės rajono  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio organizacinis komitetas.

Parodos atidarymas vyks 2013 m. gruodžio 17 d. 15 val.

Parodos nuostatai

 

I.Levickienė

 

 

Dėkojame tėveliai, kad dalyvaujate rajono ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodoje ,,KALĖDINIS ANGELAS“.  Ačiū pasidalinusiems kūrybinėmis idėjomis ne tik įstaigoje, bet ir parodoje, kuri vyksta Kelmės suaugusiųjų centre. Džiaugiamės jūsų darbų gausumu.

 

Grupių auklėtojos