Vasario 13 d. Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje svečiavosi Tytuvėnų gimnazijos neformaliojo ugdymo būrelio „Saulėgrąža“ narės, kurioms vadovauja vyresnioji technologijų mokytoja Vida Mozerienė. Mokytoja ir būrelio mergaitės, norėdamos paįvairinti savo veiklą, nusprendė priešmokyklinukams pravesti užsiėmimą, kurio veikla tiktų artėjančiai Vasario 16-osios šventei.

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ pedagogė Rima Šivickienė ir mokytoja Vida, aptarusios artėjančią šventę ir vaikų gebėjimus, nutarė suorganizuoti veiklą „Darbelio gaminimas Vasario 16-ajai“. „Pelėdžiukai“ iš siūlų ir popieriaus gamino sveikinimo atvirukus su gėlėmis, simbolizuojančiomis Lietuvos trispalvę.  Mažiesiems talkino 5a (A.Laurutytė, G.Miliauskaitė, G.Puidokaitė), 5b (M.Kaušiūtė) ir 6b (M.Šaltmiraitė, K.Gričiūtė, D.Buivydaitė) klasės mergaitės. (Foto)

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Levickienė