,,Voveriukų“ grupės vaikai ir auklėtojos dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių įstaigų projekte ,,Pasakos ir muzikos draugystė“. Išsirinkome vieną labiausiai patikusių pasakų. Vaikai rinkosi inscenizaciją ,,Pasakojimas apie pasiklydusią lapę“. Suvaidinome ir nufilmuotą medžiagą siuntėme Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų vaidybinės veiklos draugijai ,,Pasakaitė“. Kartu su vaikais rinkomės  kostiumus, dekoracijas vaidinimo vietai sukurti. Vaikams patiko vaidinti, patyrė džiugių emocijų. Į vaidinimą integravome muzikos elementus.

Projektui pasibaigus gavome išvadas apie dalyvavimą, taip pat visų dalyvavusių Lietuvos darželių filmuotą medžiagą. Dalį jų jau aptarėme, peržiūrėjome kartu su vaikais. Apmąstėme, ką padarėme gerai, kur galėtų būti geriau.

Auklėtojos Laimutė  ir Irma