Saulėtą balandžio 11-osios rytą mūsų darželio visų  grupių vaikai, pedagogai ir vaikų tėveliai iškeliavo į Tytuvėnų kultūros centrą, kur dalyvavo renginyje „Kraitelę margučių mums veža Velykė“.

 Visus  svečius pasitiko Velykė su savo dviem žaviais padėjėjais zuikučiais. Velykė pasveikino susirinkusius į šventę ir pakvietė vaikučius papuošti Velykų medį margučiais. Kultūros centro vaikų folkloro grupė „Tarškynėlė“ padainavo nuotaikingas daineles, žaidė žaidimus. Vaikų sumanumą Velykė tikrino užmindama mįsles.

 Atėjo eilė ir mūsų vaikučiams parodyti, ką moka. Kiekvienos grupės vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus.

 Šventės pabaigoje įbėgo lalauninkai su vandens dubenėliais rankose ir visus dalyvius pakvietė pasilaistyti vandeniu, kad nuplautų metų blogumus. Velykė su savo padėjėjais zuikiais padėkojo vaikams už gražius pasirodymus ir pakvietė susitikti kitais metais. 

 

Auklėtojos Indra ir Saliutė