Akcijos renginukai vyko kiekvieną dieną, vaikų pasivaikščiojimo lauke laiku.  Sveikatingumo pertraukėlėms buvo pasirinktos temos: „Asmens higienos svarba“, „Tylos galia“, „Judėjimo galia“, „Vandens galia“, padėkos diena „Ačiū už…“.

Nors pirmą akcijos dieną lietutis „uždarė“ vaikučius darželyje, tačiau trumpa priešmokyklinio ugdymo pedagogės Rimos Šivickienės  paskaitėlė apie asmens higieną ir masinis burbulų pūtimas įvyko. Antrą dieną auklėtoja Laimutė Barčauskienė kvietė visus piešti. Darželio darbuotojai savo piešiniams gavo po didelį lapą ir saują spalvotų pieštukų – jiems teko piešti tyliai savo darbo vietose. Vaikučių grupiniai darbai visą savaitę puošė įstaigos koridorių, o piešiniai kreidelėmis ant asfalto džiugino iki pirmo lietučio. Saulėtas trečiadienis pakvietė visus į kiemą – linijinius šokius, skambant „Boružėlei“, organizavo dietistė Alma Jankauskienė. Abejingų šios dienos akcijai neliko – visi paliko grupes, kabinetus ir išėjo su vaikučiais pašokti. Vėjuotą ketvirtadienį visus apie vandens naudą paklausyti pakvietė auklėtoja Indra Šarlauskytė. Visi šildėmės ir mėgavomės melisų, ramunėlių, čiobrelių, rožių žiedlapių arbatomis, paskanintomis medumi. Akcijos savaitę penktadienį užbaigė Padėkos diena „Ačiū už…“.  Į specialiai tam paruoštą dėžutę vaikai, tėveliai, darbuotojai galėjo įdėti parašytus padėkos laiškelius visiems, kam tik norėjo. Skambant linksmai muzikai darželio kieme, vyko laiškų skaitymas ir įteikimas. (FOTO)

Daugiau nuotraukų rasite Facebook paskyroje.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems, organizavusiems ir kitaip prisidėjusiems prie akcijos. Ačiū!

 

Irena Levickienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

sveikatos stiprinimo veiklos organizavimo ir koordinavimo darbo grupės vadovė