Kūrybinių darbų parodoje buvo pakviesti dalyvauti visi įstaigą lankančių vaikų tėveliai ir vaikučiai, kurie gamino žaisliuką (saldainį), pritaikytą eksponuoti lauko sąlygomis. Žaisliukų (saldainių) buvo pagaminta daug ir įvairių.

Gruodžio 22 d. 10 val. aikštėje prie Kelmės KOOPS prekybos centro prasidėjo eglučių puošimas. Tytuvėnų vaikų lopšeliui-darželiui skirtą eglutę puošė į šventę atvykę vaikai, tėvai, pedagogai, seneliai.

Praeiviai galėjo pasigrožėti visomis švietimo įstaigų papuoštomis eglutėmis.

12 val. įvyko parodos atidarymo šventė. Dalyvius sveikino ir apdovanojo Kelmės miesto švietimo skyriaus ir savivaldybės atstovai. Visus džiugino netikėtai pasirodęs Kalėdų senelis. Jis su visais šventės dalyviais dainavo, šoko, žaidė ir dalino saldainius.

Šventė pasibaigė, bet papuoštos eglutės džiugins Kelmės miesto gyventojus ir svečius iki sausio 6 d.

 

PU pedagogė Rima Šivickienė

Auklėtoja Audronė Plekavičienė.