2015-04-13 dalyvavome jau tradicija tapusiame konkurse ,,Vaikų Velykėlės“,  kuriame marginome Didijį margutį. Vaikai, dalyvavę konkurse, buvo apdovanoti specialiai konkursui išleistu garsių Lietuvos dainuojamosios poezijos dainininkų atliekamų  dainų CD ,,Bardų dainos vaikams“.

Šventė darželyje vyko  prisimenant senąsias lietuvių tradicijas, margučių marginimo raštus ir būdus. Vaikai klausėsi pasakos ,,Kodėl marginame margučius?“, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, klausėsi patarlių, minė mįsles, prisiminė, kaip Velykė su zuikučiais pakrūmėje dažė kiaušinius ir vežė su vežimu vaikučiams.

Buvo paruoštas Didžiojo margučio muliažas, ant kurio buvo aplikuojami vaikų ir tėvų margučiai, išpuošti istoriniais marginimo raštais.

Didžiojo margučio nuotrauka dalyvaus konkurse ,,Vaikų Velykėlės“, kurį organizuoja „Naisių vasara“.

Vaikai, tėvai ir pedagogai žaidė žaidimus, dalyvavo estafetėse. Šventės pabaigoje vaišinosi saldainiais.

Auklėtoja Saliutė Aleksandravičienė