Žvarbų, apsiniaukusį rytą lopšelio-darželio vaikučiai ir jų tėveliai buvo pakviesti į šventinę pramogą „Spalvoti rudenėlio garsai“. Šventės pradžią paskelbė Šarka (auklėtoja Irma), o Ežiukas (auklėtoja Zita) pradėjo ieškoti Rudenėlio, sutikdamas jo palydovus: Šalną (auklėtoja Audronė) ir Vėją (logopedė Sandra), kurie nutarė padėti Ežiukui surasti Rudenėlį ir pasiūlė užsukti į „Mįslių“ kalnelį, kur jį pasitiko Daržinukė (auklėtoja Indra) ir paprašė vaikų pasukti galveles, įminti mįsles apie daržoves. Kai Ežiukas vėl nesurado Rudenėlio, jam sutiko padėti Baravykas (auklėtoja Saliutė), kuris visus vaikučius pakvietė į „Rudens estafečių labirintą“. Čia vaikai mankštinosi, sportavo, lenktyniavo, bet Ežiukas Rudenėlio nerado. Toliau jis keliavo į Muzikos stotelę. Muzikos stotelėje vaikų laukė meninio ugdymo pedagogė Asta. Stotelėje skambėjo linksmos dainelės, mažieji sukosi  bendrame ratelyje. Pagaliau visi sulaukė ilgai ieškoto Rudenėlio (auklėtoja Rima), kuris atsinešė per mažą pintinę visoms rudens gėrybėms sudėti. Vėjas nutarė padėti Rudenėliui ir pakvietė visus vaikučius į „Kūrybos“ miestelį. Čia juos pasitiko auklėtoja Laimutė, kuri pasiūlė sukurti Rudenėliui pintinę iš vaisių ir daržovių. Vyko pleneras „Spalvota Rudenėlio pintinė“.

Kartu su „Obuoliukais-dvynukais“ (priešmokyklinukės Izabelė ir Danielė) Rudenėlis pavaišino visus pramogos dalyvius obuoliais.

Nuotaikinga šventė baigėsi. Rudenėlis jau atsisveikino su darželinukais. Bet jis ir vėl sugrįš su savo gėrybėmis…