Mokytoja vaikus supažindino su cheminėmis medžiagomis, naudojamomis buityje, pavojingų cheminių medžiagų simboliais. Šiuos simbolius pedagogė vaikams parodė ant pakuočių.

Justina papasakojo, kokie pavojai tyko vaikų, jei jie be suaugusiųjų  priežiūros pamėgintų naudoti buitines chemines priemones, kurias namuose naudoja tėveliai.

Mokytoja Justina pakvietė vaikus į virtualią „Mėgintuvėlio kelionę“. Vaikams išdalino specialius akinius, supažindino su bandymams naudojamais indais ir medžiagomis. Visą „Mėgintuvėlio kelionę“ vaikai galėjo stebėti tikroje laboratorijoje. Atliekant bandymus, Justina pakvietė dalyvauti juose ir vaikus.

Mokytoja su vaikais pakartojo saugaus elgesio buityje taisykles ir priešmokyklinukams įteikė „Jaunojo mokslininko“ diplomus.

Už įdomią valandėlę dėkojame Tytuvėnų gimnazijos chemijos mokytojai Justinai Zaleckienei.