Šios atliekų mažinimo savaitės minėjimo proga, lapkričio 26 d. Kelmės r. Tytuvėnų jaunimo mokyklos direktorė Danutė Buivydienė lopšelyje-darželyje pristatė projektą „Keisk pasaulį – gyvenk švariau“. „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiams parodė filmukus „Kaip prikelti daiktus antram gyvenimui“, „Faktai apie atliekas“, „Vartojimo mažinimas“, bei vieną ilgesnį filmą „Kaip galima rūšiuoti ir perdirbti atliekas“.

Projekto metu vaikai galėjo pamatyti Tytuvėnų jaunimo mokyklos mokinių  darbelių prikeltų antram gyvenimui iš antrinių žaliavų: robotus, žvakides, lesyklėles, žaisliukus, įvairius papuošalus.

Renginio gale Tytuvėnų jaunimo mokyklos direktorė Danutė Buivydienė apdovanojo lopšelio-darželio direktorę, bei pedagogus daugkartiniais pirkinių maišeliais. Vaikučiams pasiūlė paprašyti tėvelių, kad į parduotuvę vyktų su daugkartiniais maišeliais, ir vengtų kas kartą pirkti plastikinius maišelius.