2016 m. nuo gegužės 20-25 d. Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko respublikinis kūrybinių darbų-piešinių konkursas „Šeimoje aš mylimas esu“, skirtas šeimos mėnesiui paminėti. Konkurse dalyvavo 3-7 metų amžiaus vaikai, kūrybinių darbų konkursas buvo suskirstytas į dvi grupes: I grupė – 3-4 metų vaikai, II grupė – 5-7 metų vaikai. I-oje grupėje: pirmą vietą užėmė AKVILĖ GASPAROVIČ 4 m. (Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, pedagogė Vaida Maraškaitė), antrą vietą užėmė AKVILĖ RUPEIKAITĖ 4 m. (Raseinių r. Ariogalos lopšelis-darželis, pedagogė Laimutė Baltrušaitienė), trečią vietą užėmė ERIKA ŠIMKUTĖ 4 m. ( Kauno lopšelis-darželis „Eglutė“, pedagogė Monika Gudavičiūtė). II-oje grupėje: pirmą vietą užėmė GUSTĖ VITKEVIČIŪTĖ 5 m., (Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“, pedagogė Zita Palinauskienė), antrą vietą užėmė JULIJA PELAKAUSKAITĖ 7 m. (Molėtų lopšelis-darželis „Saulutė“, pedagogė Vilė Černiuvienė), trečią vietą užėmė KARINA GOJ 7 m. (Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla, pedagogė Kristina Vozbinaitė). Vertinimo metu buvo atsižvelgta į temos atitikimą, technikos savitumą, estetinį vaizdą, reikalavimų atitikimą. Ačiū visiems dalyvavusiems.