Keletą savaičių ,,Viščiukų“ grupėje buvo vykdomas projektas ,,Gražiausios spalvos“. Vaikai mokėsi pažinti keturias pagrindines spalvas: raudoną, geltoną, žalią, mėlyną. Projekto metu siekėme ugdyti vaikų pažintinius, komunikavimo, meninius, socialinius gebėjimus. Stebėjome vaikų domėjimąsi spalvomis, samprotavimus. Pasakojome, kad aplinkoje yra ir daugiau spalvų, tačiau šios pačios gražiausios. Skatinome vaikus tyrinėti, atpažinti spalvas, ieškant spalvotų daiktų, žaidėme žaidimus, piešėme, mokėmės eilėraštukų. Žadinome jų smalsumą, domėjimąsi. Visose veiklose patyrėme džiugių akimirkų. Su tėveliais sutarėme, kad jie su vaikais namuose padarys spalvotas skrybėlaites. Kiekvienas vaikutis džiaugėsi savo atsinešta skrybėlaite.

Vasario 23 d. vyko projekto pabaiga. Tai linksma valandėlė, kurios metu įtvirtinome spalvų pavadinimus. Vaikai susidomėję atliko spalvotas užduotis, žaidė, linksmai šoko, klausėsi spalvotų dainelių: ,,Spalvotas garvežiukas“, Boružėlė septyntaškė“.  Vaišinosi geltonos spalvos kukurūziniais riestainiukais.

Projekto valandėlėje dalyvavo Ugnės, Gintaro mamytės. Dėkojame joms. Ačiū, tėveliams, kurie dalyvavo projekto vykdyme. Buvo smagu, kad su vaikais pabūti šventėje atėjo auklėtoja Zita.

Auklėtojos Laimutė ir Saliutė